Вода проти спеки – як правильно пити

Працюючі поради тим, хто хоче, але ніяк не може напитися

Тим, хто не може напитися, потрібно пити вночі. Навчитися правильно пити в спеку – це значить не заливати в себе рідину п’ятилітровими каністрами і, разом з тим, не брати до уваги кожен ковток, дотримуючись яким-небудь йогівські практикам. Ось кілька простих правил, дотримуючись яких кожен зможе не гвалтуючи себе пережити і нинішній спекотний серпень.

1. Щоб постійно підтримувати нормальний водний баланс людині середнього зросту потрібно випивати як мінімум:
1,5 л – при середній температурі повітря 21 ° С
1,9 л – при температурі 26 ° С
3 л – при температурі 32 ° С

У ці літри входять вода, соки, супи, «прихована» рідина фруктів і овочів. Однак змушувати себе пити, коли не хочеться, не варто: надлишок води підвищує навантаження на всі органи, особливо на нирки і серце.

2. Якщо ти не можеш осилити і цей необхідний мінімум (але близький до нього), без паніки. Пам’ятай, що вода не тільки надходить в організм ззовні, а й утворюється при перетравленні їжі. Так, 100 г жирів, наприклад, дають при окисленні 107 г води. А 100 г вуглеводів або білків твій внутрішній перегінний апарат перетворить відповідно в 35 г та 41 г.

3. Основну частину рідини потрібно вживати в найбільш холодний час доби (ввечері, вночі і вранці). Так твій організм зможе запасти вологу в тканинах. З 8 до 12 годин і з 16 до 20 годин пити потрібно невеликими порціями в 1-2 ковтки, коли дуже захочеться, але не частіше, ніж раз в півгодини. З 12 до 16 рідини вживати бажано якомога менше, а ось морозиво буде дуже до речі.

4. Як не дивно, в спеку самими корисним джерелами рідини, є не вода або соки, а звичайні овочеві супи. Вони містять весь необхідний набір корисних солей і кислот, які потрібні для поповнення втрат води через рясного потіння. Цікаво, що жоден овочевий сік такими чудовими якостями не володіє.

5. Що краще пити у спеку? Перш за все, налягай нема на холодні напої, а на рідини кімнатної температури. Найбільше підходять зелений чай без цукру, негазована мінеральна вода, чорний чай, квас, домашній компот із сухофруктів або морс, а ще несолодкі соки.

Також – від солодких газованих напоїв і напоїв з кофеїном слід утриматися. Любителям темного пива, потрібно перейти на світле. Та й то – ніяк не більше 4,5 градусів. З алкоголю можна дозволити сухе біле або червоне вино. Грамів 100-120. Та й то, як це зазвичай роблять на спекотному Сході – розбавивши водою в пропорції 1 до 3. При бажанні можна покласти в келих і кубик льоду.